Коростенська громада відібрана до участі у проєкті «ВПЛИВОВІ»

31 Липня 15:47

ГО «Українська академія лідерства» та EasyBusiness спільно з Центром економічного відновлення в межах Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») розпочали проєкт «Впливові», спрямований на комплексну співпрацю між представниками громад, громадськими активістами та місцевою молоддю задля сталого розвитку.

Ціль проєкту «ВПЛИВОВІ» – залучити молодь до розвитку своїх громад. Проєкт передбачає проходження молодими лідерами онлайн-курсу, який допоможе вдосконалити навички, необхідні для реалізації важливих для громади проєктів та забезпечення місцевого економічного розвитку.

У липні відбувся конкурс, де серед 90 громад-претендентів Коростенська міська територіальна громада увійшла у 20-тку тих, з ким продовжиться співпраця. Серед відібраних громад наберуть активну молодь (агентів змін) та навчать її реалізовувати ціннісні для громади проєкти.