Коростенська громада вчергове зустрічала європейських друзів.

2 Травня 8:47
Цього разу до громади завітав віце-посол Чеської Республіки, голова Чеської національної ради та представники громадської чеської організації «Сокіл».
Офіційна частина проходила в конференц-залі міського палацу культури.
«Перш за все, хочу подякувати за підтримку, яку Чеська Республіка надає Україні і нашій громаді зокрема в такий складний час. Радий, що маємо можливість зустрітись особисто для того, щоб поділитись досвідом як громада жила в перші дні війни та про нові партнерства з європейськими містами». – з такими словами звернувся до представників чеської делегації міський голова Володимир Москаленко.
У відповідь віце-консул посольства Чехії Давід Машек зазначив, що перш за все ми повинні підтримувати стосунки між муніципалітетами, громадськими організаціями та жителями громад для подальшого розвитку та процвітання.
Обговоривши важливі питання подальшої потенційної співпраці, гості відвідали Краєзнавчий музей і передали в якості експонатів для виставки елементи чеського побуту (тарілка, підставку під посуд, власноруч виготовлені жіночі прикраси). А прогулянкою парком «Древлянський» відчули себе у вирі тих подій, про які дізнались з екскурсії в музею.
В завершення зустрічі між громадською спілкою «Чеська Національна Рада України» та Коростенською територіальною громадою підписано меморандум про співпрацю.
«Співпраця може бути не тільки в сфері культури та спорту, а й в сфері екології та економічного розвитку. Ми готові допомагати в пошуку та налагодженні співпраці з містами-побратимами, а також долучитись до виготовлення пам’ятних знаків загиблим військовим». – Людмила Чижевська, голова Чеської національної ради.