Коростенська громада продовжує плідну співпрацю  з БФ «Право на Захист»

11 Жовтня 14:39

Сьогодні в Коростенську міську раду завітали представники Благодійного фонду «Право на Захист»: фахівець по роботі з громадами Юлія Васильчук,  фахівець з моніторингу ситуації з ВПО Роман Прищепа, та юрист БФ Ткачук Олена. Мета візиту – підписання Меморандуму про співпрацю між Коростенською міською радою та БФ «Право на Захист» і підписання тристороннього договору про надання благодійної грошової допомоги на придбання реабілітаційного обладнання на суму сто двадцять три тисячі гривень.

Від Коростенської міської ради Меморандум та договір підписав перший заступник міського голови, виконуючий обов’язки міського голови Володимир Вигівський та до підписання договору долучився директор Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коростенської міської територіальної громади»

Ігор Шишук.  Саме на  Територіальний центр надання соціальних послуг буде покладено зобов’язання придбати необхідне реабілітаційне обладнання, яке допоможе вразливим верствам населення громади пройти соціальнопобутову адаптацію та надасть можливість інтегруватися у суспільство.

Ця Угода укладена в рамках реалізації Проєкту «Гуманітарна просвітницька діяльність для захисту та посилення в районах повернення та сільських районах поблизу лінії фронту в України», що впроваджується за підтримки Українського гуманітарного фонду (UHF)

Щиро дякуємо БФ «Право на Захист» у підтримці вразливих верств населення нашого регіону.