Коростенська громада продовжує ділитись досвідом в сфері економічного розвитку

14 Лютого 15:05
Сьогодні, 14 лютого відбулась онлайн-зустріч в секції «Практики відновлення», які організовуються Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація малих міст України».
Мета даної онлайн-зустрічі – обмін досвідом між містами в успішних практиках громади. Тема: Розвиток муніципального гранту, бюджет участі, міжмуніципальне співробітництво та проектна діяльність. Досвід Коростенської громади.
Під час онлайн-зустрічі Наталія Лискова, начальник відділу місцевого економічного розвитку виконавчого комітету Коростенської міської ради, розповіла про досвід конкурсів соціальних проектів серед неприбуткових громадських організацій в Коростенській громаді, як залучення та стимулювання організацій до реалізації ініціатив та про практику впровадження в громаді бюджету участі, як елементу залучення жителів до прийняття рішень і реалізації спільних проектів.
Аліна Семененко, начальник відділу прєктного та інвестиційного менеджменту виконавчого комітету Коростенської міської ради поділилась досвідом громади у розвитку системи партнерства з українськими та закордонними містами, а також, про залучення грантових коштів на реалізацію соціально-економічних проєктів громади.
Нагадаємо, 3 січня Коростенська громада ділилась досвідом у становленні ефективної системи енергоменеджменту та впровадження енергоефективних заходів в громадських будівлях.