Коростенська громада долучилася до загальнодержавного проєкту «Поліцейський офіцер громади».

26 Липня 11:31

У рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» між головою Коростенської міської територіальної громади Володимиром Москаленком та начальником ГУНП в Житомирській області Олегом Трачуком 25 липня було підписано меморандум про співпрацю та партнерство.
Основна мета меморандуму – спільна робота на засадах партнерства, спрямована на підвищення охорони прав і свобод людини та протидії злочинності на території громади.
Такий меморандум підписали 39 громад Житомирщини, що долучились до загальнодержавної ініціативи.
Даний задум реалізується по всій території Україні та передбачає, що кожна територіальна громада отримає свого офіцера поліції.
Коростенській громаді передбачено 2 посади і для бажаючих уже стартував перший етап конкурсу – подача заяв через онлайн-сервіс.
Поліцейський офіцер громади, як ніхто інший, знає проблеми людей, адже і сам є місцевим мешканцем того населеного пункту, де і працює. Він не залучається до виконання завдань за межами громади, тож усі його зусилля зосереджені на забезпечення правопорядку на ввіреній йому території.
З 18 липня до 7 серпня триває подача анкет для участі у конкурсі кандидатів Коростенської громади.