Коростенська громада долучилась до екологічного проєкту

22 Листопада 11:53

Сьогодні Коростенська громада долучилась до багатостороннього екологічного меморандуму про співпрацю щодо втілення проекту боротьби з небезпечними рослинами (амброзія, борщівник Сосновського та ін.) на території Поліссся, які завдають шкоду для людини,  екології,  економіки тощо. Серед учасників меморандуму ГО «ЕНДШПІЛЬ», ГО «Асоціація НООСФЕРА», Поліський національний університет (м. Житомир),  Національний університет водного господарства та природокористування (м.Рівне), Овруцька міська рада, Березівська та Старосільська сільські ради, Рокитнівська селищна рада.

Міський голова Володимир Москаленко подякував керівниці навчально-наукового центру інноватики, інтелектуальної власності та управління проектами Поліського університету  Ірині Литвинчук та керівниці інжинірингової школи “Noosphere” Катерині Молодецькій за актуальну ініціативу та важливу пропозицію для Коростенської громади. Впевнені, що у співпраці з наукою вирішення екологічних питань матиме якісний та довготривалий ефект.