Коростенська громада ділиться досвідом міжнародної співпраці

31 Березня 17:00

Робота, яку не видно, але саме вона так важлива сьогодні для розвитку громади та пришвидшення Перемоги – міжнародна співпраця.
Міжнародні організації, волонтери та парламентарі цивілізованих країн усвідомлюють, що сьогодні наша міць, сила і дух стоять на варті демократії та цілісності всіх європейських країн та світового порядку.
В останній день березня на інформаційній онлайн-сесії з налагодження міжнародного співробітництва представники територіальних громад зустрілись з керівним складом проекту «Мости довіри», який реалізується Асоціацією міст України та за сприяння U-LEAD.
Громади поділились власним досвідом в сфері міжнародної співпраці, згадали успішні приклади взаємодії та обговорили чому транскордонне співробітництво так важливе в умовах воєнного часу для розвитку як громади, так і держави в цілому.
Коростенську громаду представляла заступниця міського голови Наталія Чижевська.
«В 2022 році ми налагодили співпрацю з литовським містом Укмерге, в рамках якої Коростенська громада отримала благодійну та гуманітарну допомогу для військових, речі першої необхідності для внутрішньо переміщених осіб.
Підписаний меморандум про співпрацю з французьким містом Бурж дозволив евакуювати мам з дітьми та пенсіонерів під час бойових дій на території Коростенського району та громади.
А зараз ми відновлюємо співпрацю з Аненій-Ной (Молдова)».

Українські громади вже й самі можуть ділитись досвідом менеджменту кризових ситуацій та швидкого реагування на всі виклики, які постають в умовах воєнного часу. Саме тому міжнародне партнерство сьогодні – це перспективні нові можливості та унікальний двосторонній обмін досвідом українських громад з європейськими містами.