Коростенська борчиня виборола срібну нагороду змагаючись на Міжнародному турнірі з вільної боротьби.
З 26 по 28 квітня у місті Софія (Болгарія) відбулися змагання міжнародного турніру з вільної
боротьби
до 23 років. Коростенську міську громаду на змаганнях представляла Марченко Софія, вихованка Житомирської обласної ШВСМ з боротьби (тренер Гулаков Богдан Анатолійович). За результатами змагань, виступаючи у ваговій категорії 55кг, Софія виборола срібну нагороду.
![🤼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1/16/1f93c.png)
![🤼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1/16/1f93c.png)
Вітаємо з високим результатом спортсменку та її тренера.