Коростенська борчиня виборола бронзову нагороду у ІІ етапі Світової серії з пляжної боротьби.

12 Червня 15:38
З 1️⃣0️⃣ по 1️⃣1️⃣ червня у Сінґапурі🇸🇬 (місто-країна) відбулися змагання ІІ етапу Світової серії з пляжної 🤼боротьби🤼. У складі збірної команди України🇺🇦 участь в змаганнях приймала Медвецька Дар’я, яка є вихованкою Житомирської обласної ШВСМ з боротьби (Гулаков Богдан Анатолійович). За результатами змагань у ваговій категорії 6️⃣0️⃣кг Дар’я виборола 🥉бронзову🥉 нагороду.
Також у Сінґапурі🇸🇬 були розіграні останні очки у рейтинг відбору на ІІ Всесвітні пляжні ігри, які з 5️⃣ по 1️⃣2️⃣ серпня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року пройдуть на Балі, Індонезія. Розподіл ліцензій буде оголошено Міжнародною федерацією боротьби 1️⃣9️⃣ червня.
Вітаємо з хорошим результатом спортсменку та її тренера.