Коростенщина пишається нашими матерями-героїнями

16 Травня 11:28

Мама! Найдорожче слово в світі,

Де б не був ти, щоб ти не робив,
Назавжди вона твій шлях освітить
Ніжним серцем, відданим тобі.
Кожен з батьків мріє про щастя своїх дітей, а особливо коли їх маєш 5 та більше. Але для того, щоб перетворити мрії в реальність, необхідно докласти чимало зусиль. Виховання дітей є найважливішою справою кожної жінки. 16 травня в приміщенні Житомирської обласної військової адміністрації вшановували жінок-героїнь Житомирщини, які виховали 5 та більше дітей. Серед 77 матерів-героїнь були і представниці Коростенської міської територіальної громади.
Нагороди матерям-героїням Житомирщини вручили голова ОВА Віталій Бунечко та заступник голови ОВА Віктор Градівський.
Відповідно до Указу Президента України вiд 29 сiчня 2024 року № 33 почесного звання «Мати-героїня» удостоєно матерів Коростенської МТГ:
БОНДАРЧУК АЛЛУ МИКОЛАЇВНУ, с. Кожухівка;
ГАМОЛЯ ОКСАНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ, с. Васьковичі;
ЦИГАНЕНКО НАТАЛІЮ ВАСИЛІВНУ, м. Коростень.
“Щиро дякуємо вам за те, що створили такі сім’ї, виховуєте та всебічно розвиваєте своїх дітей. Ці нагороди – відзнака того, яку силу ви вкладаєте у дітей та свої родини. Ви даруєте найцінніше – життя”, –  відзначив Віталій Бунечко.