![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
![0️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5b/1/16/30_20e3.png)
травня у місті Ry (Данія
![🇩🇰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4/1/16/1f1e9_1f1f0.png)
) проходили змагання чемпіонату Данії
![🇩🇰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4/1/16/1f1e9_1f1f0.png)
з
![🕺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t97/1/16/1f57a.png)
танцювального спорту
![💃](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1/16/1f483.png)
. Серед великої кількості учасників змагань був і коростенець Іван Ніколайчук, вихованець клубу спортивного танцю ,,Мрія” (тренер Ніколайчук Володимир Іванович). За результатами змагань Іван зі своєю данською партнеркою Матильдою стали
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
чемпіонами
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
у програмі ювенальний комбі. Вітаємо нашого земляка та його тренера з перемогою та бажаємо досягнути найвищих результатів.