Топ теги:
Попередження

Коростенці продемонстрували гідні результати на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків.

15 Червня 16:14
З 11 по 13 червня у Кропивницькому проходив чемпіонат 🇺🇦України🇺🇦 з 🏃легкої атлетики🏃 серед юнаків та дівчат 2️⃣0️⃣0️⃣8️⃣/2️⃣0️⃣0️⃣9️⃣ років народження. Нашу міську громаду на змаганнях представляли вихованці відділення 🏃легкої атлетики🏃 Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренера Медведчука Віктора Володимировича. За результатами змагань кращий результат показав учень КМЛ №1️⃣ Рябчун Владислав з бігу на дистанції 400м та естафетного бігу в складі збірної команди Житомирської області, зайнявши другі сходинки п’єдесталу. Учень КМЛ №8️⃣ Вигівський Данило з бігу на дистанції 8️⃣0️⃣0️⃣м фінішував восьмим. Вітаємо спортсменів та їх тренера з гідним виступом та бажаємо перемоги в наступних змаганнях.