Коростенці на чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

3 Квітня 14:33
2 квітня у Вінниці завершився чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, за перемогу в якому протягом двох днів змагались спортсмени з 18 областей та м.Києва.
Вихованці Коростенської ДЮСШ Рудий Валентин та Вигівський Данило (тренер Медведчук Віктор Володимирович) у складі збірної команди Житомирської області посіли 6 місце.
Надзвичайно примною подією для наших легкоатлетів стало знайомство із заслуженим майстром спорту України з легкої атлетики, чемпіоном Європи та світу з бігу на 1500 м в приміщенні, учасником Олімпійських ігор в Сіднеї, Афінах та Пекіні Іваном Гешко. Іван Тарасович поділився з юнаками секретами спортивної майстерності, дав поради та побажав успіхів у чергових змаганнях.