Коростенці гарно виступили на чемпіонаті України з пляжної боротьби.
З ![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
по ![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
у м. Рівне проходили змагання чемпіонату
України
з пляжної
боротьби
. Нашу міську громаду на змаганнях представляла Котвицька Діана, вихованка Коростенської філії Житомирської ДЮСШ з боротьби (тренер Гулаков Богдан Анатолійович) та Заклюка Максим, вихованець спортивного клубу ,,Коростень врестлінг” (тренер Білоус Владислав Олександрович). За результатами чемпіонату, змагаючись у ваговій категорії ![6️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/36_20e3.png)
кг, Діана виборола
срібну
нагороду, а Максим у ваговій категорії ![8️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t53/1/16/38_20e3.png)
кг здобув
бронзову
нагороду. Вітаємо з гарними результатами наших спортсменів та її тренерів.
![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
![3️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1/16/33_20e3.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🤼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1/16/1f93c.png)
![🤼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1/16/1f93c.png)
![6️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/36_20e3.png)
![0️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5b/1/16/30_20e3.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![8️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t53/1/16/38_20e3.png)
![0️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5b/1/16/30_20e3.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)