Коростень пишається нашими матерями-героїнями

10 Травня 19:07

Підходячи до ошатно придбаного, заквітчаного різнобарв’ям квітів подвір’я відчувається запах свіжоспеченого хліба. Це будинок багатодітної сім’ї Ситайло, що живуть на Пашинах в Коростені. Сьогодні в День матері привітати цю щасливу багатодітну родину завітали міський голова Володимир Москаленко, заступник міського голови Олександр Синицький, начальник управління праці а соціального захисту населення Ігор Єсін, начальник відділу з питань сімейної політики УПСЗН Людмила Медведчук та голова ГО «Жіноча Рада міста» Світлана Загоруйко. Гості теплими словами привітали родину, побажали щастя, радості, достатку, подарували прекрасні квіти, м’які  пледи, найменшій донечці м’яку іграшку, продуктові та гігієнічні набори. В теплій дружній розмові почули, що родина має шістнадцять дітей – найстаршій двадцять п’ять років, а найменшій чотири, дев’ять дівчаток та сім хлопчиків. Старші вже працюють та навчаються, донька народила двоє внуків, які наразі приїхали в гості до дідуся і бабусі. Родина дружня –  спільно працюють, спільно обговорюють сімейні питання, спільно читають Біблію.

На питання журналістці Коростень ТБ, – «в чому секрет вашого щастя?» – Надія Ситайло відповіла, – «кожного дня ми дякуємо за все, що ми маємо, за все що стається з нами, а особливо – дякуємо Богові».

Хай щасливою та здоровою буде родина на чолі з прекрасними батьками Олексієм та Надією, а  виконавчий комітет Коростенської міської ради і громадськість міста  завжди будуть підтримувати такі прекрасні родини.