1 місце в конкурсі «Золота ділянка» – Polska pomoc (Проєкт «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва»)

30 Липня 9:45

Конкурс організовано в рамках проєкту Польської Допомоги задля Розвитку «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва».

Мета Конкурсу: визначити найкращі інвестиційні ділянки в українських регіонах серед учасників, які за параметрами відповідають визначеним критеріям.

Конкурс оголошено в наступних регіонах:

–        Вінницька обл.,

–        Житомирська обл.,

–        Київська обл.,

–        Черкаська обл.,

–        Тернопільська обл.,

–        Чернігівська обл.,

–        Львівська обл.

До другого туру конкурсу в Житомирській області пройшли:

– Коростенська міська рада;

– Корнинська ОТГ;

– Новоград-Волинська міська рада.

30 липня місто відвідала конкурсна комісія у складі: Моніка Здроєк, в.о. Директора Департаменту економічного розвитку Польської Агенції Інвестицій і Торгівлі, Вікторія Брага, координатор проєкту в Україні, Маргарита Сіранчук, в.о.директора Агенції регіонального розвитку Житомирської області та радники голови Житомирської ОДА.

Результати конкурсу, після відвідування експертами всіх інвестиційних ділянок:

1 місце – Коростенська міська рада

2 місце – Новоград-Волинська міська рада

3 місце – Корнинська ОТГ – розвиваємо громаду разом!

Земельна ділянка індустріального парку “Коростень” на сьогодні в Житомирській області найбільше відповідає запитам інвесторів. Хоча є один фактор, який притаманний більшості таких інвестпроєктів в Україні – відсутність мереж, що значно гальмує заходження інвесторів. Але це вже інша історія.

Управління економіки

За інформацією Агенції регіонального розвитку Житомирської області.

 

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія