Конкурс на вакантну посаду заступника начальника управління – начальника відділу розвитку територій управління економіки

5 Січня 13:42

Виконавчий комітет Коростенської міської ради ( вул. Грушевського, буд.22) :

Оголошує конкурс на вакантну посаду заступника начальника управління – начальника відділу розвитку територій управління економіки.

Основні вимоги до претендентів на посаду : Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста,  вільне володіння українською мовою, документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту/державний сертифікат про рівень володіння державною мовою), стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, громадянство України, вміння використовувати комп’ютерні пристрої, базове офісне та спеціалізоване  програмне забезпечення для ефективного виконання своїх посадових обов’язків.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково. Тел. 4-10-92.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Термін подання заяв до 03.02.2022року.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

– заяву про участь у конкурсі;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками);

– дві фотографії розміром 4 х 6 см;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого

звання, присудження наукового ступеня;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або

місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

– копію паспорта;

– копію трудової книжки;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Завдання та обов’язки: у разі  відсутності начальника управління економіки виконує обов’язки начальника управління економіки, координує та спрямовує організацію роботи відділів місцевого економічного розвитку, регулювання торгівлі та побутового обслуговування. Безпосередньо контролює роботу відділу розвитку територій.

Співпрацює з суб’єктами підприємницької діяльності та  громадськими організаціями  в  питаннях   які   відносяться   до   компетенції    управління

економіки.

Основним завданням  заступника начальника управління – начальника відділу розвитку територій є забезпечення умов для сталого розвитку сільських населених пунктів Коростенської міської територіальної громади, а також:

-здійснення організаційного забезпечення діяльності старост на території сільських населених пунктів територіальної громади, в питаннях економічного розвитку;

-надання пропозицій по сільських населених пунктах міської територіальної громади до проекту  програми економічного та соціального розвитку територіальної громади на короткостроковий, середньостроковий, довгостроковий періоди;

-здійснення  аналізу економічного стану і тенденцій розвитку сільськогосподарської галузі та сприяння її збалансованому і динамічному розвитку шляхом розробки та контролю за виконанням відповідних галузевих програм;

-подання органам статистики зведених звітів з погосподарського обліку сільських населених пунктів територіальної громади;

-формування плану роботи відділу та контроль його виконання;

-здійснення контролю за своєчасним виконанням документів у відділі;

-підготовка відповідей на запити центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій та громадян з питань, що відносяться до компетенції відділу. У встановленому порядку надавати звітність у вищестоящі організації;

-брати участь  у засіданнях міської  ради,  її  виконавчого  комітету, громадських слуханнях;

-здійснення контролю за веденням діловодства, збереження документі;

-організація роботи з документами відповідно до чинного законодавства;

-відповідальність за дотримання вимог законодавства, регламенту правил трудового розпорядку;

-організація роботи відділу по формуванню справ для передачі в архів;

Кадрова служба