Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу цифрових технологій

19 Листопада 9:39

Виконавчий комітет Коростенської міської ради ( вул.Грушевського, буд.22) :

Оголошує конкурс на вакантну посаду головного спеціаліста у відділ цифрових технологій.

Основні вимоги до претендентів на посаду : повна  вища освіта відповідного спрямування, досвід роботи не менше 3-х років, громадянство України,  вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково. Тел. 4-10-92.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу

Термін подання заяв до 19.12.2021року.

До основних  функціональних обов’язків спеціалістів відділу цифрових технологій відноситься :

– впровадження та розвиток міських інформаційних систем, мереж, баз даних, координуваня діяльності  виконавчих органів міської ради, міських установ і підприємств комунальної форми власності щодо питань впровадження інформаційних технологій, взаємодія з місцевими та центральними органами державної влади з питань інформаційної політики;

– забезпечення  функціонування локальної мережі, доступ та контроль за доступом до мережі Інтернет;

– забезпечення і підтримка функціонування серверного обладнання;

– забезпечення комп’ютерно-телекомунікаційної підтримки та супроводження поточної діяльності виконавчих органів та окремих заходів;

– забезпечення технічного обслуговування засідань міської ради, її постійних комісій, виконавчого комітету.

– контроль наповнення та робота загальних інформаційних ресурсів;

– забезпечення контролю доступу до комп’ютерної техніки, ведення обліку користувачів, і сторонніх користувачів інформаційної системи та локальної мережі виконавчих органів міської ради;

– забезпечення інформаційної безпеки, контроль ефективності експлуатації обладнання, технічного і програмного забезпечення, технічна підтримка техніки і мережі, супроводження і модерування, наповнення і актуалізація офіційного сайту, сторінок в соціальних мережах, планування заміни, впровадження, поповнення комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, проведення навчань працівників з питань користування обладнанням і програмним забезпеченням.

Кадрова служба виконавчого комітету Коростенської міської ради