Конкурс для підприємців малого та середнього бізнесу

5 Листопада 8:17

Метою проведення конкурсу є оцінка бізнес-проєктів для надання часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб′єктами малого і середнього підприємництва.

Вимоги до суб’єктів підприємництва, що можуть брати участь в конкурсі:

1. Зареєстровані та здійснюють діяльність на території Коростенської міської територіальної громади.
  2. Реалізують бізнес-проєкти спрямовані на:
  • створення нових робочих місць;
  • розвиток нового виду виробництва;
  • впровадження енергозберігаючих, екологічно чистих та перспективних     технологій;
  • виробництво товарів експортного спрямування та імпортозамінних;
  • модернізація, оновлення та придбання основних фондів для розширення та збільшення обсягів виробництва товарів (надання послуг).

Документи, які подаються на конкурс:

1. заява на участь у конкурсі;
  2. загальна інформація про суб’єкта підприємництва: чисельність працівників, виробничі потужності, спеціалізація, інформація про зовнішньоекономічну діяльність;
  3. бізнес-план;
  4. завірена банківською установою або суб’єктом підприємництва копія кредитного договору, укладеного з банківською установою, яка видала кредит.

Сума фінансування бізнес-проєкту з міського бюджету становить на рівні 100% облікової ставки Національного банку, але не більше ставки Уповноваженого банку, яка діє на дату укладення кредитного договору у поточному бюджетному році та не більше 80 тис. грн. одному суб’єкту підприємництва протягом одного бюджетного року. Відшкодування відсотків по кредитах отриманих в попередньому році, здійснюється за період з початку та до кінця поточного бюджетного року, якщо кредит отримано протягом бюджетного року – з моменту отримання кредиту та до кінця поточного бюджетного року.

Останній термін подачі документів: 03 грудня 2021 року до 17-00  год.

Результати конкурсу будуть підведені до 10 грудня 2021 року та повідомлені всім учасникам конкурсу.

Перелічені документи можна отримати у відділі місцевого економічного розвитку управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради за адресою: Грушевського, 22, кабінет 36, 37. Телефон для довідок: 5-02-44, 4-10-20, e-mail:
kor.ekonom@ukr.net .