Топ теги:
Попередження

Конкурс для підприємців малого та середнього бізнесу!

29 Січня 12:17

Конкурс для підприємців малого та середнього бізнесу
Метою проведення конкурсу є оцінка бізнес-проектів для надання часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва.
Вимоги до суб’єктів підприємництва, що можуть брати участь в конкурсі:

Зареєстровані та здійснюють діяльність на території міста Коростень.
Реалізують бізнес-проєкти спрямовані на:

▪      створення нових робочих місць;
▪      розвиток нового виду виробництва;
▪      впровадження енергозберігаючих, екологічно чистих та перспективних         технологій;
▪      виробництво товарів експортного спрямування та імпортозамінних;
▪      модернізація, оновлення та придбання основних фондів для розширення та збільшення обсягів виробництва товарів (надання послуг).
Документи, які подаються на конкурс:

заява на участь у конкурсі;
загальна інформація про суб’єкта підприємництва: чисельність працівників, виробничі потужності, спеціалізація, інформація про зовнішньоекономічну діяльність;
бізнес-план;
завірена банківською установою або суб’єктом підприємництва копія кредитного договору, укладеного з банківською установою, яка видала кредит.

Сума фінансування бізнес-проєкту з міського бюджету становить на рівні 100% облікової ставки Національного банку, але не більше ставки Уповноваженого банку, яка діє на дату укладення кредитного договору у поточному бюджетному році та не більше 100 тис. грн. одному суб’єкту підприємництва протягом одного бюджетного року. Відшкодування відсотків по кредитах отриманих в попередньому році, здійснюється за період з початку та до кінця поточного бюджетного року, якщо кредит отримано протягом бюджетного року – з моменту отримання кредиту та до кінця поточного бюджетного року.
Останній термін подачі документів: 19 лютого 2021 року до 17-00  год.
Результати конкурсу будуть підведені до 26 лютого 2021 року та повідомлені всім учасникам конкурсу.
Форма заявки, повний перелік документів, який подається на конкурс та Порядок використання коштів міського бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проєктів знаходяться на офіційному сайті міста http://www.korosten-rada.gov.ua в розділі «Економічний розвиток» → «Підприємництво». Перелічені документи можна отримати у відділі місцевого економічного розвитку управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради за адресою: Грушевського, 22, кабінет 37. Телефон для довідок: 4-10-20, e-mail: ekonomika@korosten-rada.gov.ua   

 

 

Чат-бот Гаряча лінія