Комплексне тренування на базі КП “Водоканал” в умовах воєнного стану

3 Листопада 16:06

У Коростенському комунальному підприємстві «Водоканал» 3 листопада 2022 року відбулося комплексне тренування в умовах воєнного стану за участю оперативного командування «Волинь».

До тренування також було залучено:
• Комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Коростенської міської територіальної громади.
• Комісію з питань евакуації.
• Органи управління з питань цивільного захисту Коростенської міської територіальної громади.
• Коростенське районне управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Житомирській області.
• Коростенське районне управління поліції ГУ Поліції в Житомирській області.

Мета тренування – оцінити готовність до запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в умовах воєнного стану.
За тактичним задумом було уражено ракетним ударом хлораторний об’єкт, в результаті чого відбувся витік хімічно небезпечної речовини – хлору.

В ході тренування було відшліфовано порядок дій у разі такої ситуації, а також перевірка:
– оповіщення цивільного населення;
– евакуацію персоналу підприємства;
– евакуацію місцевого населення, що потрапляє в зону ураження небезпечно-хімічною речевіною;
– практичну роботу щодо дегазації витоку на підприємстві;
– спеціальну обробку техніки, яка потрапила під зараження;
– режимно-обмежувальні заходи в районі аварії;
– організацію взаємодії (обміну інформацією) з усіма складовими силами оборони держави.

Висновок командування: є невеликі зауваження та питання але все можна легко вирішити для цього необхідно частіше проводити такі тренування. В першу чергу для практичної готовності відповідальних органів забезпечити безпеку для населення, що є першочерговим в умовах воєнного стану.
Дякуємо службі ДСНС, органом місцевого самоврядування, медикам, поліції за участь у комплексному тренуванні.

Переможемо разом!