Команда міської громади взяла участь у командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР.

19 Вересня 11:23
З 15 по 17 вересня у Івано-Франківську проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики поміж ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат. Нашу громаду на змаганнях представляли вихованці відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренера Медведчука Віктора Володимировича. За результатами змагань маємо такі результати:
– учень КМЛ №1 Рябчун Владислав (біг на дистанції 200м) посів другу сходинку п’єдесталу;
– учень КМЛ №8 Вигівський Данило (біг на дистанції 400м) здобув бронзову нагороду.
З естафетного бігу у складі збірної команди Житомирської області спортсмені отримали бронзові нагороди.
Вітаємо з хорошим результатом спортсменів та їх тренера.