Топ теги:
Попередження

Команда міської громади взяла участь у чемпіонаті України зі спортивної ходьби.

22 Березня 12:39

З 19 по 20 березня у Луцьку проходив чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Нашу громаду на змаганнях представляли вихованці відділення легкої атлетики КДЮСШ Житомирської обласної організації ФСТ ,,Колос” під керівництвом тренера Суслова Віктора Миколайовича. За результатами змагань учениця міського ліцею Мосійчук Дарина посіла третю сходинку п’єдесталу, долаючи дистанцію 5000м, учні міського ліцею Мосійчук Ярослав (спортивна ходьба на дистанції 10000м) та Білошицький Костянтин (спортивна ходьба на дистанції 3000м) посіли сьомі місця, учень НВК №12 Орищенко Олег (спортивна ходьба на дистанції 10000м) та учень ЗОШ №1 Костюшко Олександр (спортивна ходьба на дистанції 3000м) стали восьмими, учень ЗОШ №1 Коняєв Нікіта (спортивна ходьба на дистанції 3000м) дістався фінішу десятим, а учень міського ліцею Коржук Сергій (спортивна ходьба на дистанції 10000м) – тринадцятим.
Вітаємо з хорошим результатом спортсменів та їх тренера.