Топ теги:
Попередження

Результати участі у чемпіонаті України з шотокан карате-до С.К.І.Ф.

17 Березня 8:01

З 13 по 14 березня у Києві проходив чемпіонат України з шотокан карате-до С.К.І.Ф., участь у якому, серед 438 спортсменів, взяли і вихованці клубу карате-до ,,Саторі” (керівник Берковський Юрій Анатолійович). За результатами змагань Толочко Вероніка виборола ІІ місце (індивідуальне куміте іпон) та ІІІ місце (командне куміте) у віковій категорії 6-7 років, Могилевец Ульяна отримала бронзову нагороду (індивідуальне куміте хан шобу іпон) та бронзову нагороду (командне куміте) у віковій категорії 6-7 років, Дмитренко Максим посів другу сходинку п’єдесталу (командне ката) та став четвертим (командне куміте) у віковій категорії 10-11 років, Мосійчук Іван виборов ІІ місце (індивідуальне куміте хан шобу іпон) та став четвертим (командне куміте) у віковій категорії 10-11 років, Кузніцкий Павло став четвертим (командне куміте) у віковій категорії 10-11 років. Всі спортсмени – учні Коростенської ЗОШ №1. Вітаємо з хорошим результатом наших земляків та їх тренера.