#Коли, як не сьогодні і щодня, час для молитви та об’єднання

25 Червня 12:34

Ось і прийшов той останній вівторок кожного місяця,  коли за «круглим столом» читати Святе письмо – Біблію, зібрались керівники установ, організацій, депутати та  працівники виконавчого комітету Коростенської міської ради.

В червні християни всього світу вшановували День Святої Трійці – одне з найбільших релігійних свят. Тому, тема молитовного сніданку була обрана відповідна: «Як Біблія трактує існування Святої Трійці». Руслан Юзюк, пастор «Церкви віри, надії, любові» підібрав ті розділи, які розкривають концепцію існування Трійці. Жодній людині неможливо повністю зрозуміти Трійцю, а тим більше пояснити. Але, читаючи Біблію, ми все більше дізнаємось про  мудрість Святого письма і спільно шукаємо істину.

Традиційно присутні помолитися за Україну, за щасливе та мирне майбутнє, за всіх, хто потребує допомоги, за тих, хто відстоює незалежність країни, за полонених, за родини, які чекають близьких з передової, за кожного з нас.