#Коли як не сьогодні і щодня – час для молитви та об’єднання

30 Квітня 12:38

Напередодні Світлого Христового Воскресіння в міській раді відбувся молитовний сніданок. За Україну, за родину, за захисників та захисниць, за кожного з нас зібрались помолитись депутати та працівники міської ради, керівники навчальних закладів, управлінь та установ Коростенської громади.

І знову читали та трактували Святе письмо, порівнювали Старий та Новий заповіти, говорили про Ісуса Христа, який помер та воскрес на третій день за гріхи людські.

Кожен з нас очікує на Світле Христове Воскресіння. Всі ми чекаємо на  це свято з піднесеним настроєм, надіями та сподіваннями. Адже ця подія — Воскресіння Ісуса Христа — є фундаментом віри, яка змінила розвиток та життя людства. Кожен, хто шанує це свято, отримує надію на порятунок, адже воскрес Христос.
Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, світлими думками та радісним співом і взаємними привітаннями. А народ України чекає, що з Великоднем прийде в Україну мир, довгоочікуваний мир і вірить у те, що добро переможе зло.