#Коли, як не сьогодні, і щодня час для молитви і об’єднання

27 Лютого 11:30

Вже стало традицією в останній вівторок кожного місяця проводити молитовний сніданок. Тому, сьогодні 27 лютого, за Святим писанням Біблією, зібрались міський голова Володимир Москаленко, його заступники, депутати та  працівники виконавчого комітету Коростенської міської ради, віруючі церкви «Благодаті».

Молитовний сніданок на тему «Біблія і сім’я» провів Павло Грищенко, пастор церкви «Благодаті». Було підібрано найкращі повчальні розділи та тексти з книги мудрості, які дають зрозуміти, що таке справжня, любляча сім’я. Адже, тема сім’ї, її благополуччя, тема любові, поваги та взаєморозуміння одне одного в сім’ї,  є близькою кожному.  І про те, якою має бути сім’я говорить вічна книга мудрості – Біблія, яку спільно цитували та обговорювали учасники молитовного сніданку.

Традиційно присутні помолитися за сім’ю, як основу суспільства, за Україну, за людей, які сьогодні потребують допомоги, за тих, хто відстоює незалежність країни, за полонених, за батьків, які чекають своїх синів і дочок, за кожного з нас, за щасливе майбутнє та мирне небо.