Кандидати до складу молодіжної ради при виконавчому комітеті Коростенської міської ради

1 Листопада 8:23

Відповідно до Типового положення про молодіжний консультативно-дорадчий орган місцевого рівня, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198, ініціативна група з підготовки установчих зборів щодо формування молодіжної ради при виконавчому комітеті Коростенської міської ради надає список кандидатів до складу молодіжної ради при виконавчому комітеті Коростенської міської ради, які братимуть участь в установчих зборах:

– Бондарчук Роман Володимирович (голова правління ГО «Власний вимір»);
– Вишневський Денис Олександрович (голова ГО «Кора Хаб»);
– Волківська Діана Анатоліївна (жителька м. Коростеня);
– Гамулінська Вікторія Василівна (член ГО «Коростенська федерація волейболу»);
– Кутерженко Олександр Володимирович (голова ГО «Сейкен»);
– Охрімчук Ігор Юрійович (член ГО «Коростенська футбольна школа»);
– Ревчук Станіслав Іванович (член ГО «Відродження та захист Полісся»);
– Семененко Аліна Олександрівна (жителька м. Коростеня);
– Степанюк-Головач Марія Олександрівна (член ГО «БК «Коростень»);
– Хоменко Світлана Сергіївна (жителька с. Васьковичі).

Список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах (в зв’язку з невідповідністю поданих документів п.8 Типового положення про молодіжний консультативно-дорадчий орган місцевого рівня, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198):
– Сервинський Анатолій Олександрович (член ВМГО «Європейська Молодь України»).

Додатково інформуємо, що проведення установчих зборів щодо формування молодіжної ради при виконавчому комітеті Коростенської міської ради розпочнеться 05.11.2021 року о 15.00 годині в актовому залі виконавчого комітету Коростенської міської ради (вул. Грушевського, 22, І поверх).