Кабінет Міністрів України надає рекомендації щодо дотримання тимчасових обмежень із споживання електричної енергії у періоди «пікового навантаження» в енергосистемі

7 Грудня 11:11

РЕКОМЕНДАЦІЇ

щодо дотримання тимчасових обмежень із споживання електричної

енергії у періоди «пікового навантаження» в енергосистемі

1. Для населення: зниження температури опалення у приміщеннях, користування водонагрівачами (бойлерами), дотримання в період обмежень використання енергоємних приладів; зниження інтенсивності використання ламп розжарювання або, за можливості, їх заміну на енергозберігаючі; зниження освітлення та опалення господарських приміщень.
  2. У громадських нежитлових будівлях та приміщеннях: зниження опалення місць загального користування та рівня освітлення громадських нежитлових приміщень, люмінесцентних вивісок, що мають інформативний чи рекламний характер.
  3. На підприємствах, установах та організаціях усіх форм власності, в органах державної влади та органах місцевого самоврядування: використання інформаційних та світлових рекламних систем; зниження на постійній основі показників температури повітря; збільшення частки споживання електроенергії з автономних джерел.