Інформація про роботу КВЖРЕП № 1

6 Травня 11:45

Традиційно навесні  для покращення санітарного стану міста після зими, відбувається прибирання прибережних смуг річок і водоймищ, доріг і вулиць, парків, скверів, цвинтарів, ринків, дитячих та спортивних майданчиків, підвалів і горищ житлових будинків, контейнерних майданчиків, зупинок громадського транспорту, прибудинкових територій, територій підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.
Так і працівниками нашого підприємства було прибрано та приведено в належний стан закріплені прибудинкові території, вивезено сміття.
Протягом  минулого тижня для покращення естетичного вигляду прибудинкових територій двірниками підприємства було проведено вапняне фарбування бордюр на закріплених  прибудинкових територіях, а саме біля будинків по вул. Шевченка, вул. Маяковського, вул. С.Кемського, вул. Князя Ярослава Мудрого, 58, вул. Князя Володимира, 68,  вул. Пролетарська, 5, вул. Горького, вул. Грушевського, 19, 41, 48а, вул. Сосновського, 2, 23, 25, 28б, 44в, 48в, 50, 50а, 72, 66, вул. Київська, 21, 21а, вул. І.Франка,8, вул. Гастелло, 24, 26, 18, вул. Мельника, 14,12, вул. П.Комуни, 8, було вивезено сміття по вул. Піонерська, 24 і вул. П.Комуни, 8. Біля будинків № 44а-46а по вул. Сосновського, було облаштовано клумбу – скопано та посіяно квіти.
Проведено ремонт штукатурки зовнішніх стін  та фарбування фасаду будівель адмінприміщення та бази.
Адміністрація КВЖРЕП № 1