Інформація про роботу КВГП

5 Жовтня 13:56

Комунальним виробничо-господарським підприємством  протягом тижня
проведено наступні роботи:
1. Проведено санітарну очистку  міста: вивезено сміття –2248 м3. Приватний сектор –375 м3. Утилізовано –2350 м3. Вивіз великогабаритного сміття –265 м3. Прибирання парку та скверів –30 м3. Прибирання кладовищ –45 м3.
2.  Викошування узбіччя по вул. С.Кемського, вул. Залізнична; викошування газонів на площі біля міськвиконкому, біля скульптури Божої Матері Покрови Пресвятої Богородиці, догляд за квітниками (площа міськвиконкому, вул. Грушевського); вирощування розсади дворічних квітів.
3. Прибирання від змету вул. Грушевського, вул. С.Кемського, вул. Сосновського, вул. Київська, вул. Шатрищанська, вул. Залізнична; профілювання мікрорайон «Пашини»; прочистка автобусних зупинок, урн по місту, парків, прибирання закріплених за підприємством територій м. Коростеня.
4.  Встановлення гак, скреп, ленти, СІП (вул. Базарна площа); підвіс дротів (парк «Перемоги»); встановлення дорожнього знака (вул. Героїв Небесної Сотні); заміна ламп світлофорного об’єкта (вул. Котляревського, вул. Гастелло); зняття показників по ТП міста та ТГ; заміна губки тримача запобіжника (вул. Грушевського);  встановлення світодіодних модулів (вул. Гастелло).
5. Поточний ремонт об’єктів та елементів міста, ремонт пішохідного мосту в  мікрорайоні «Бровар» по вул. Древлянська (часткове відновлення дощатого покриття мосту).
Адміністрація КВГП