Інформація про роботу КВГП

20 Серпня 8:59

Протягом тижня працівниками КВГП були виконані наступні роботи:
1. Проведено санітарну очистку міста: вивезено сміття – 2075 м3; приватний сектор – 373 м3; утилізовано – 3025 м3; вивіз великогабаритного сміття – 190 м3; прибирання парку та скверів – 45 м3; прибирання кладовищ – 70 м3.
2. Косіння трави (кладовище по вул. Котляревського, вул. Грушевського, парк «Древлянський»); пікіровка розсади; олійне фарбування лавок (парк «Древлянський», площа «Молоді Коростенщини»); догляд за квітниками (пам’ятник «Козаку», меморіал по вул. І. Франка); санітарне обрізування дерев (парк «Древлянський»).
3. Профілювання доріг мікрорайону Коростень-Подільський та по старостинських округах МТГ (Стремигородський, Хотинівський), с. Новаки; прибирання парослів (вул. Грушевського); прибирання автобусних зупинок, урн по місту, парків, пляжів, прибирання закріплених за підприємством територій міста  Коростеня.
4. Нанесення дорожньої розмітки (вул. Героїв Чорнобиля, вул. Базарна площа, район Залізничного вокзалу); встановлення ліхтарів (парк «Древлянський», пам’ятник «Героїв Чорнобиля»); ремонт освітлення (с. Клочки, с. Васьковичі, мікрорайон «Мирний», мікрорайон «Чигирі», вул. Залізнична); підготовка місць для встановлення підсвітки пішохідного переходу (вул. Сосновського).
5. Демонтаж плитки фасаду клубу в с. Мала Зубівщина; благоустрій парку «Древлянський» (встановлення закладних для влаштування лавочок відпочинку, встановлення та монтаж урн антивандальним кріпленням, відновлення притворних планок на лавочках для відпочинку та встановлення східців на Альтанці); виготовлення та встановлення банера (площа міськвиконкому), встановлення лавочок для відпочинку (площа Молоді Коростенщини).

Адміністрація КВГП