Інформація про роботу КВГП

19 Травня 8:14

Комунальним виробничо-господарським підприємством  протягом минулого тижня
проведено наступні роботи:
1. Проведено санітарну очистку  міста: вивезено сміття –2235 м3. Приватний сектор –372 м3. Утилізовано –3150 м3. Вивіз великогабаритного сміття –180 м3. Прибирання парку та скверів –28 м3. Прибирання кладовищ –190 м3.
2. Викошування газонів (вул. С. Кемського, парк «Древлянський», вул. Маяковського, вул. Грушевського, вул. Шевченка); поточний ремонт кладовищ (по вул. Котляревського); поточний ремонт меморіального комплексу (парк «Древлянський»).
3. Профілювання мікрорайону Коростень-Подільський; повторне прибирання вулиць від змету вул. Грушевського, вул. Мельника; прибирання вулиці вул. Г.Сковороди від змету; прибирання дорожнього покриття по вул. Шевченка після робіт струйної машини; прочистка автобусних зупинок, урн для сміття по місту, прибирання закріплених за підприємством територій м. Коростеня.
4. Монтаж мереж вуличного освітлення по вул. Ш. Алейхема; ремонт вуличного освітлення (вул. Козаченко, вул. Вишнева, вул. Шкільна, вул. Саченка, вул. Гастелло, вул. Коцюбинського, вул. Бєляєва, вул. Набережна).
5. Поточний ремонт парків та скверів міста (алея «Альтанка»)); обслуговування організацій (асфальтування дорожнього покриття після розкопок КП «Теплозабезпечення»); поточний ремонт кладовищ (ремонт огорожі на кладовищі  в мікрорайоні Чолівка); благоустрій міста (встановлення МАФ, а саме встановлення  лавочки  для відпочинку на зупинці «на вимогу» громадського транспорту по вул. Генерала Кульчицького); обстеження та благоустрій міського пляжу (виготовлення перил).
Адміністрація КВГП