Інформація про допуск до конкурсу

20 Серпня 16:04

20.08.2021року у приміщенні Коростенської міської ради відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників Новаківської гімназії та Михайлівської гімназії Коростенської міської ради.
Відповідно до рішення конкурсної комісії (протокол №1 від 20.08.2021р) за результатами розгляду документів, наданих претендентами на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти, до Конкурсу допущені:
Пашинська Ірина Вікторівна – кандидат на заміщення вакантної посади директора Новаківської гімназії Коростенської міської ради;
Кучерук Наталія Петрівна – кандидат на заміщення вакантної посади директора Михайлівської гімназії Коростенської міської ради;
Музиченко Тетяна Василівна – кандидат на заміщення вакантної посади директора Михайлівської гімназії Коростенської міської ради.