Інформація щодо обміну ламп розжарювання на енергозберігаючі

4 Жовтня 13:41

З метою зменшення навантаження на енергетичну систему України, яка постраждала внаслідок збройної агресії російської федерації, в Україні продовжує діяти державна програма обміну ламп розжарювання на енергоощадні. 11 серпня 2023 року уряд розширив коло споживачів, які можуть скористатися зазначеною програмою.

Відтепер обміняти старі лампи розжарювання зможуть заклади охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення і спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі (комунальної та державної форми власності), заклади фізичної культури і спорту (комунальної форми власності), управителі багатоквартирних будинків, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Виконавчий комітет Коростенської міської ради доводить до відома юридичних осіб, які скористалися послугою обміну, що Ви зобов’язані здати старі лампи розжарювання для їх подальшої утилізації в кількості еквівалентній отриманим новим світлодіодним лампам в Комунальне виробничо-господарське підприємство, на яке рішенням виконавчого комітету Коростенської міської ради від 20.09.2023 року № 465 покладено обов’язок щодо прийняття ламп розжарювання.

Пункт прийому використаних ламп розжарювання знаходиться на виробничій базі КВГП за адресою: м. Коростень, вул. С. Кемського, 76-А.