Топ теги:
Попередження

Інформація про роботу КВЖРЕП № 1

26 Листопада 9:27

Осінній листопад виглядає, безумовно, дуже красиво, але створює безліч проблем і незручностей. Намоклі листя починають поступово гнити, перепрівати і швидко перетворюються на слизький бруд, по якому неприємно і навіть небезпечно ходити.

Таким чином, оперативне прибирання листя на міських вулицях, прибудинкових територіях, в парках і скверах, а також приватних домоволодіннях стає восени одним з найважливіших завдань. Адже зібране в купу листя ще й необхідно якимось чином утилізувати, оскільки традиційне спалювання сміття становить загрозу для здоров’я і тому категорично заборонено.

Золота осінь поступово добігає кінця, і вже зовсім скоро зима вступить у свої права, тому кожний двірник нашого підприємства  всіма  силами намагається вчасно прибрати свою закріплену територію.  На даний час прибрано значну частину прибудинкової території від опалого листя  по вул. Шевченка, С.Кемського, Маяковського, Б.Хмельницького, Грушевського, Сосновського, І.Франка, Мельника, Гастелло, Ш.Алейхема  та вивезено близько  250 м³ листя, гілля. Адміністрація КВЖРЕП-1

 

Чат-бот Гаряча лінія