Інформація про роботу КВГП

29 Грудня 14:51

Комунальним виробничо-господарським підприємством  протягом тижня

(з 20.12.2021 р. по 24.12.2021 р.)

проведено наступні роботи:

1. Проведено санітарну очистку міста: вивезено сміття – 2042 м3. Приватний сектор – 373 м3. Утилізовано – 3005 м3. Вивіз великогабаритного сміття – 120 м3. Прибирання парку та скверів – 24 м3. Прибирання кладовищ – 110 м3.
  2. Видалення аварійних дерев по вул. Гастелло, 22 Б, вул. Мельника, 10.
  3. Розвезення та розкидання піщано-сольової суміші на тротуарах міста; прочистка автобусних зупинок, урн для сміття по місту, парків, прибирання закріплених за підприємством територій м. Коростеня.
  4. Ремонт освітлення вул. Героїв Чорнобиля, вул. Грушевського, вул. О.Кошового, вул. Яневича, площа Молоді Коростенщини ХХ ст., вул. Залізнична, с. Кожухівка; ремонт ілюмінації вул. І.Франка, вул. Грушевського, Міський будинок культури, площа міськвиконкому; підвіс дроту вул. Базарна площа, вул. Коцюбинського; заміна рубильника вул. Шевченка.
  5. Зимове утримання вулично-дорожньої мережі, прочищення та посипка піщано-сольовою сумішшю автошляхів та тротуарів міста.

Адміністрація КВГП