Інформація про роботу КВГП

13 Грудня 11:28

Комунальним виробничо-господарським підприємством  протягом тижня

(з 06.12.2021 р. по 10.12.2021 р.)

проведено наступні роботи:

1. Проведено санітарну очистку міста: вивезено сміття – 2045 м3. Приватний сектор – 372 м3. Утилізовано – 2940 м3. Вивіз великогабаритного сміття – 150 м3. Прибирання парку та скверів – 27 м3. Прибирання кладовищ – 100 м3.
  2. Видалення чагарників по вул. Грушевського, на кладовищі по вул. І.Котляревського; видалення аварійних дерев по вул. С.Кемського, вул. 1 Травня; підготовка іграшок до Новорічної ялинки.
  3. Прибирання вул. Грушевського, вул. С.Кемського після санітарної обрізці дерев; розвезення та розкидання піщано-сольової суміші на закріплених територіях; прочистка автобусних зупинок, урн для сміття по місту, парків, прибирання закріплених за підприємством територій м. Коростеня.
  4. Заміна ламп вуличного освітлення площа міськвиконкому; монтаж кріплення на Новорічній ялинці; усунення ушкодження по вул. Маяковського; демонтаж мереж вул. Київська, вул. Шатрищанська.
  5. Роботи по утриманню вулично-дорожньої мережі, посипання піщано-сольовою сумішшю.

Адміністрація КВГП