Інформація про роботу КВГП

18 Квітня 16:20

Комунальним виробничо-господарським підприємством  протягом тижня

(з 10.04.2023 р. по 14.04.2023 р.)

проведено наступні роботи:

1. Проведено санітарну очистку міста: вивезено сміття багатоквартирних житлових будинків – 2035 м3. Приватний сектор – 630 м3. Захоронення – 3198 м3. Прибирання парку та скверів – 38 м3. Прибирання великогабаритного сміття – 110 м3. Прибирання кладовищ – 135 м3.
  2. Пікірування розсади; видалення аварійних дерев (вул. Степана Бандери, 6а, 107, вул. Селезньова, 70, вул. Грушевського, 32, вул. Зв’язківців, 15).
  3. Прибирання та вивіз змету по місту; прочистка автобусних зупинок, урн для сміття по місту, парків, прибирання закріплених за підприємством територій м. Коростеня.
  4. Ремонт вуличного освітлення (вул. Залізнична, вул. Яневича); ремонт вбиральні, встановлення кабель-каналу, щита управління на кладовищі по вул. І. Котляревського; встановлення автоматичного вимикача (вул. Шевченка); усунення короткого замикання, заміна губки тримача запобіжника (вул. Залізнична); заміна запобіжника (вул. Грушевського); регулювання реле часу вуличного освітлення (вул. Чолівська).
  5. Ремонт вбиральні на кладовищі по вул. І. Котляревського; технічне обслуговування систем зливової каналізації по місту; поточний ремонт парків та скверів (встановлення загороджувальних полусфер); аварійний ямковий ремонт по місту (засипання вибоїн щебеневою сумішшю).

Адміністрація КВГП