Інформація про роботу КВГП

6 Січня 8:41

Комунальним виробничо-господарським підприємством  протягом тижня

(з 26.12.2022 р. по 30.12.2022 р.)

проведено наступні роботи:

1. Проведено санітарну очистку міста: вивезено сміття – 1750 м3. Приватний сектор – 470 м3. Утилізовано – 2514 м3. Прибирання парку та скверів – 15 м3. Вивезення великогабаритного сміття – 50 м3.
  2. Видалення аварійних дерев (вул. Горького, 31А, вул. Зв’язківців, 20, вул. Грушевського, 50.
  3. Прибирання змету (вул. Грушевського); розчищення та посипання протиожеледними реагентами тротуарів; прочистка автобусних зупинок, урн для сміття по місту, парків, прибирання закріплених за підприємством територій м. Коростеня.
  4. Встановлення дорожніх знаків по місту; підвіс дротів (вул. Т. Кралі);
  5. Зимове утримання вулично-дорожньої мережі, прочищення та посипка піщано-сольовою сумішшю автошляхів та тротуарів міста ліквідація ожеледиці; виготовлення піщано-сольової суміші.

Адміністрація КВГП