Інформація про роботу КВГП

4 Жовтня 10:25

Комунальним виробничо-господарським підприємством  протягом тижня

(з 26.09.2022 р. по 30.09.2022 р.)

проведено наступні роботи:

1. Проведено санітарну очистку міста: вивезено сміття – 1230 м3. Приватний сектор – 420 м3. Утилізовано – 1968 м3. Прибирання парку та скверів – 8 м3. Вивезення відходів, що утворилося внаслідок руйнувань будівель, споруд, від бомбардувань – 60 м3.
  2. Викошування та видалення чагарників (вул. С. Кемського); викошування газону (площа міськвиконкому); стрижка живоплоту (скульптура Божої Матері Покрови Пресвятої Богородиці); прибирання квітників (кладовище по вул. Івана Котляревського,  скульптура Божої Матері Покрови Пресвятої Богородиці, парк «Древлянський»); фарбування скульптури Божої Матері Покрови Пресвятої Богородиці.
  3. Прибирання після косіння (вул. С. Кемського); прибирання автобусних зупинок, урн для сміття по місту, парків, прибирання закріплених за підприємством територій м. Коростеня.
  4. Заміна ламп вуличного освітлення (вул. Доватора, вул. Коцюбинського, вул. Князя Володимира, вул. Героїв Небесної Сотні, вул. Івана Котляревського, вул. В. Стуса); ревізія ТП; зняття показників по ТП та світлофорних об’єктів по місту.
  5. Підготовка до осінньо-зимового періоду (виготовлення суміші).                                                                                                                                                                   Адміністрація КВГП