Інформаційна капманія “Тиждень цифрової освіти”

22 Грудня 10:00

Відділ цифрових технологій виконавчого комітету Коростенської міської ради інфоромує, що Міністерством цифрової трансформації України проведено інформаційну капманію “Тиждень цифрової освіти”, яка тривала з 05 по 11 грудня 2022 року та реалузовувалася в межах проєкту Мінцифри Дія.Цифрова освіта з метою допомогти українцям посилити цифрові навички, щоб якісніше проявляти себе в професії, швидше навчатися, легше спілкуватися з рідними на відстані, а також бути в безпеці онлайн.
Проєкт Дія.Цифрова освіта охоплює національну платформу з розвитку цифрових навичок з понад 90 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлан-хабів цифрової освіти.

Рекомендований перелік серіалів, які в час війни мають особливо важливе
значення:

* Основи кібергігієни

* Кіберняні

* Обережно! Кібершахраї

* Як громаді стати цифровою

* Регіональна цифрова трансформація

* Психологічна підтримка себе та близьких для цивільних

* Робота з емоційним вигоранням

* Оперативна допомога при ПТСР

Додатково інформуємо про сторінки у соцмережах проєкту Дія.Цифрова
освіта: