Інформаційна кампанія “Школа незламності” від Проєкту “Енергоефективні школи: нова генерація”
Команда #Energyschool планує запровадити окрему інформаційну кампанію «Школа незламності», яка буде спрямована на пом’якшення наслідків дефіциту енергоресурсів, адаптацію дітей та дорослих до нових умов, спричинених війною в Україні, формування запиту на енергоефективність у широких верств населення, що є дуже важливим для забезпечення базису післявоєнного відновлення України ![🎯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1/16/1f3af.png)
![🎯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1/16/1f3af.png)
У рамках цієї кампанії ми вже розробили та згодом опублікуємо 20 інформаційно-освітніх матеріалів з правил безпечної поведінки з генераторами, газовими пальниками, системою пічного опалення та свічками за відсутності електроенергії і тепла. Також інформаційні матеріали розкажуть, як підготувати квартиру або будинок до можливого відключення системи опалення, нестачі електрики, газу, води.
За результатами впровадження інформаційної кампанії буде підготовлено електронну брошуру для дітей з рекомендаціями та описом конкретних кейсів, яка розповсюджуватиметься через канали проєкту:
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
Слідкуйте за оновленнями, перший матеріал буде опубліковано 13 листопада. А на підтримку інформаційної кампанії невдовзі буде розпочато грантовий конкурс, в якому можуть взяти участь учні та колективи ЗЗСО зі всієї країни ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)