4 Лютого 16:26

І знову черговий виїзд мобільної групи працівників управління праці та соціального захисту населення до приєднаних територій Коростенського району на чолі з начальником управління Ігорем Володимировичем Єсіним. 4 січня робота проводилась на базі Васьковицького старостинського округу. Злагоджено надавали кваліфіковану допомогу працівники: Гурківська Л.В.- начальник відділу призначення соціальних допомог та Лукашенко К., Михайленко О., Клименко Л., Рибка С.- працівниками відділу. Корженівський А.Г. оператор підрозділу автоматизації та програмного-технічного забезпечення надавав консультації роботи в режимі онлайн Питання,які турбували жителів села були про призначення та виплату всіх видів державних соціальних допомог, компенсацій та інших соціальних виплат, встановлених законодавством України, надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Не менш турбувало громадян і сфера соціального захисту осіб з інвалідністю та громадян, які згідно з чинним законодавством мають право на пільги та компенсації, потребують соціальної підтримки з боку держави, забезпечення соціального захисту осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, малозабезпечених громадян, ветеранів війни шляхом надання матеріальної допомоги, компенсацій, санаторно-курортного лікування. Особисто Ігор Володимирович спілкувався з жителями села Васьковичі і надавав роз’яснення щодо питань, які звучали на даній зустрічі. Наостанок, керманич пообіцяв всіляко допомагати жителям приєднаних сіл до міської громади.