«І наше діло праведне й святе»

17 Листопада 12:32

Сьогодні до голови Коростенської міської ради Володимира Москаленка завітали найпочесніші гості, адже, кожен,  хто боронить нашу державу удостоєний шани та честі,– командир аеромобільного батальйону 95 десантно-штурмової бригади, підполковник,  Захарець Василь та його бойовий побратим Мороз Павло.

Василь родом із Хмельниччини, в Збройних Силах України з 2012 року, Павло із Запоріжжя,  служить з 2009. Але так сталося,  що в перші дні війни їх 95-бригада боронила Коростенщину і тому, перебуваючи на лікуванні після важких поранень хлопці прийшли в Коростенську міську раду, щоб в особі міського голови Володимира Москаленка та його заступника Володимира Корнійчука подякувати жителям громади за взаєморозуміння та допомогу в перші дні війни. Зустріч відбулась в теплому,  дружньому колі. Присутні обговорили ситуацію на фронті, про плани хлопців на майбутнє та про життя нашого міста на початку війни і до тепер.

Володимир Васильович та Володимир Корнійчук з вдячністю та приємною радістю в очах прийняли від гостей прапор 95 десантно-штурмової бригади та подяку від їх батальйону. Та військовослужбовці також поїхали не з пусттими руками. Для  потреб аеромобільного батальйону 95 десантно-штурмової бригади від ЖЕКу №1 було передано скоби, а від ГО”Промінь любові” – плівку.

Тримаєм стрій! Перемога за нами! Все буде Україна!