І народний Фестиваль "Моя Украіна – єдина та вільна" в с. Ушомир

25 Серпня 5:46

І народний Фестиваль зібрав до с. Ушомир всі 13 громад Коростенського району. Яскраві виставки, презентації громад, різнобарвне вбрання, українські пісні та музика, смаколики на різний смак, а головне – позитивний настрій всіх учасників і гостей заходу, світлі посмішки і щирі побажання розвитку та процвітання сусідній громаді! Адже буде щасливим і впевнененим один старостинський округ, буде йти вперед вся громада, великий і потужний Коростенський район.
Коростенська міська територіальна громада впевнено зайняла одне з найпопулярніших місць на святі. Гості співали та танцювали під музику Коростенських музик, насолоджувались мелодійними піснями гурту "Кришталеві роси", активно цікавились туристично-інформаційним екскурсом древлянським краєм.
Користуючись приємною нагодою, заступниця міського голови Наталія Чижевська запросила всі громади нашого району взяти участь у ІІІ Фестивалі дерунів, який відбудеться в Коростені 4 вересня 2021 р. Сподіваємось, що запрошені громади стануть унікальною родзинкою та знайдуть своїх поціновувачів серед гостей Дерун-Фесту.
Дякуємо керівництву Коростенського району та Ушомирській ОТГ за заснування нової традиції, за бездоганну підготовку свята та подароване спілкування й знайомства. Наступний Фестиваль представлень усіх громад відбудеться в Овручі. Чекаємо з задоволенням!