Хороші результати на чемпіонаті Житомирської області з легкоатлетичного кросу.

11 Жовтня 10:20
0️⃣8️⃣ жовтня у смт Першотравенську відбувся чемпіонат Житомирської області з легкоатлетичного кросу🏃. Честь нашої громади на змаганнях захищали вихованці відділення легкої атлетики🏃 Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренерів Медведчука Віктора Володимировича та Романенко Світлани Іванівни. За результатами змагань маємо наступні результати:
🥇 місце – Коваль Василь (біг на дистанції 300м), Ейсмонт Артур (біг на дистанції 1000м) та Рябчун Владислав (біг на дистанції 300м);
🥈 місце – Рудий Валентин (біг на дистанції 1000м) та Михайленко Діана (біг на дистанції 300м).
🥉 місце – Пархомчук Олексій (біг на дистанції 3000м), Прищепчук Руслан (біг на дистанції 2000м) та Корачьов Андрій (біг на дистанції 2000м). У змагання з естафетного бігу наша команда (Бондаренко Діана, Рябчун Владислав, Михайленко Діана та Ейсмонт Артур) посіла першу🥇 сходинку п’єдесталу. Вітаємо спортсменів з гарними результатами та бажаємо досягти нових спортивних висот.