Хороші результати коростенських борчинь на ІІ-му Відкритому турнірі з вільної боротьби серед дівчат ,,Малуша”.

9 Лютого 9:18
5 лютого у спортивному комплексі ,,Мал” проходили змагання ІІ-го Відкритого турніру з вільної боротьби серед дівчат ,,Малуша”. У якому взяли участь команди з Польщі, Німеччини, Білорусі, Закарпатської, Львівської, Київської, Миколаївської, Хмельницької, Донецької, Рівненської, Запорізької, Полтавської, Харківської, Одеської, Івано-Франківської та Житомирської областей. Честь нашої міської громади на змаганнях захищали вихованки Коростенської філії Житомирської ДЮСШ з боротьби під керівництвом тренера Гулакова Богдана Анатолійовича. Кращий результат на турнірі показала учениця міського ліцею Котвицька Діана (вагова категорія 54кг), яка виборола срібну нагороду. Бардачевська Ангеліна (вагова категорія 49кг) посіла третю сходинку п’єдесталу.
Вітаємо з хорошим результатом юних борчинь.