Топ теги:
Попередження

Хороші результати на чемпіонаті Житомирської області з легкоатлетичного кросу.

13 Жовтня 12:22

08 жовтня у смт Першотравенську проходив чемпіонат Житомирської області з легкоатлетичного кросу. Честь нашої громади на змаганнях захищали вихованці відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренерів Медведчука Віктора Володимировича та Романенко Світлани Іванівни. За результатами змагань І місце вибороли: учениця міської гімназії Полянівська Яна (біг на дистанції 1000м), Сотник Андрій (біг на дистанції 2000м) та Майструк Вікторія (біг на дистанції 3000м). Срібними призерами стали: учениця НВК №2 Андрійчук Юлія (біг на дистанції 1000м), учениця ЗОШ №9 Сергієнко Марія (біг на дистанції 300м), Пархомчук Олексій (біг на дистанції 3000м), Бабаєва Юлія (біг на дистанції 3000м), учень ЗОШ №8 Вигівський Данил (біг на дистанції 500м) та учень міського колегіуму Тарасенко Ілля (біг на дистанції 1000м). Четвертими дістались фінішу: учениця міського колегіуму Дмитренко Варвара (біг на дистанції 500м), учень ЗОШ№3 Гонгало Матвій (біг на дистанції 100м), Білошицький Артем (біг на дистанції 3000м). Учениця міської гімназії Войтович Ліза (біг на дистанції 500м) фінішувала п’ятою. Вітаємо спортсменів з гарними результатами та бажаємо досягти нових спортивних висот.