Хороші результати на чемпіонаті України з вільної боротьби.

11 Травня 10:13

З 05 по 08 травня у Хмельницькому проходили змагання чемпіонату України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток. Честь нашого міста на змаганнях захищали вихованці Коростенської філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби та вихованки Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності. За результатами змагань учень НВК №2 Титюк Нікіта (тренер Білоус Владислав Олександрович) у ваговій категорія 48кг виборов бронзову нагороду. Під керівництвом тренера Гулакова Богдана Анатолійовича, виступаючи у ваговій категорії 62кг, Дмитренко Валерія стала срібною призеркою, а Марченко Софія (вагова категорія 55кг) та Бардачевська Ангеліна (вагова категорія 49кг) вибороли бронзові нагороди. Вітаємо з хорошим результатом спортсменів та їх тренерів і бажаємо досягнення нових спортивних висот.